۱۴ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۷ و ۵۱ دقیقه

  هزینه ها

پکیج پیشنهادی آ - اس ام اس برای پنل پیامکی

قابلیت ها و نوع کارکرد قابلیت های امکانات موجود در جدول زیر

 

 

خرید خط اختصاصی اپراتور 5000 به صورت آنلاین (جدید) + قیمت ها
افزونه سامانه پیامک صوتی (جدید) + قیمت ها
خط اختصاصی 13 رقمی هدیه
خط اختصاصی 14 رقمی هدیه
ارسال پیامک وب سرویس
ارسال پیامک از طریق آدرس
دریافت پیامک از طریق آدرس

در خصوص افزونه سامانه پیامک صوتی (جدید) + قیمت ها لازم است گفته شود افزونه مورد استفاده در پنل فعلی A-SMS با امکانات محدود تری برای کاربران فعال خواهد بود، اما پنل پیام کوتاه صوتی روی یک سایت جداگانه قابل فعال شدن می باشد.

مالیات ارزش افزوده از سال 1395 تا کنون معادل  9% در زمان شارژ پنل از مبلغ پرداختی کسر میگردد.
در هنگام ثبت نام لطفا پکیج مورد نظر تان را " فول آپشن " انتخاب نمائید . در این پکیج  تمام امکانات و آپشن هایی که در بالا مشاهده می فرمائید فعال هستند. هزینه این پکیج فقط 150000 تومان می باشد و 30000 هزار تومان شارژ اولیه روی پنل اعمال می شود. علاوه بر این  دو خط اختصاصی 13 و 14 رقمی انتخابی اپراتور 50002 نیز با انتخاب شما نیز به صورت هدیه روی پنل فعال خواهند شد که شما می توانید از آنها نیز بهره ببرید.

زمان خرید شارژ شما منفی نمایش داده می شود که پس از تکمیل خرید شارژ اولیه 30000 تومان برای شما اعمال می گردد. برای فعال شدن خطوط باید تمام مدارک لازم را برای احراز هویت خطوط ارائه نمائید .

تعرفه پیامک برای پنل ثبت نامی شما به صورت پلکانی اعمال می گردد. در تعرفه پلکانی هر چه شارژ پنل بیشتر باشد ، تعرفه پیامک ارزان تر اعمال می گردد. در تعرفه پلکانی پیامک ، 30 ريال مصوبه مجلس که مستقیم به خزانه دولت واریز میشود لحاظ شده است .

 

 
    اولین حرف الفبای تبلیغات - سامانه پیام کوتاه آ-اس ام اس - به دوستان خود بگویید - Advertising By A SMS.IR

 

internet marketing