ارسال پیامک مکان محور

سرویس پیامک مکان محور Location-Base Service 

سرویس پیامک مکان محور

با سرویس ارسال پیامک زنده (live) پیامک‌ها بصورت هدفمند ارسال می‌شوند، ارسال از طریق دکل‌ LBS همراه اول به افرادی که در محل مورد نظر حضور دارند یا در حال تردد هستند، بدون تاخیر زمانی و به‌صورت زنده ارسال خواهد شد. 

پنل ارسال پیامک زنده همراه اول، یکی از هوشمندترین و کاربردی‌ترین و هدفمندترین روش‌های موجود در حوزه سرویس ارسال پیامک انبوه است که نتیجه‌گیری سریع و موثر برای ارسال کننده پیامک را از یک سو و رضایت‌مندی بیشتر از سوی دریافت‌کنندگان پیامک را به دلیل دریافت پیامک هدفمند و نه پیامک غیرمرتبط تبلیغاتی به همراه دارد .

سرویس ارسال پیامک زنده در شبکه همراه اول، راه کاری مبتنی بر مکان است که می‌تواند بدون نیاز به تجهیزات یا نرم افزارهای خاص، موقعیت مکانی لحظه ای مشترکین همراه اول را در تمام نقاط تحت پوشش شبکه، تشخیص داده و سرویس های متنوعی را براساس آن ارائه دهد. بنابراین یکی از تفاوت‌های اصلی سرویس lbs همراه اول این است که بر خلاف ارسال پیامک زنده نیازی به خرید تجهیزات نیست و فقط با خرید سامانه پیامکی می‌توانید از سرویس ارسال پیامک lbs همراه اول استفاده کنید.

 

تفاوت اصلی lbs همراه اول با سرویس ارسال پیامک منطقه‌ای این است که در ارسال منطقه‌ای، بانک شماره ای از مشترکین براساس کدپستی آدرس خود را در منطقه مذکور ثبت نموده‌اند تهیه شده و جهت ارسال پیامک در سامانه پیامک قرار دارد اما زیرساخت موجود در سرویس ارسال پیامک زنده LBS لیست مشترکین همراه اول که در محدوده مکانی مورد نظر وجود دارند را شناسایی کرده و در نتیجه، ارسال پیامک براساس تعداد درخواستی متقاضی به شماره‌های فعال در ان منطقه ارسال می شود.

  • هدفمندسازی اطلاع‌رسانی‌ها و آگهی‌های تبلیغاتی و افزایش اثربخشی آنها و جلوگیری از ارسال پیامک‌های اسپم غیرهدفمند
  • افزایش رضایت‌مندی مشترکین تلفن همراه در نتیجه دریافت اطلاعات، سرویس‌ها و پیشنهادهای هدفمند مبنی بر موقعیت مکانی به جای دریافت پیامک‌های متعدد غیرهدفمند
  • پوشش بخش وسیعی از مشترکین تلفن همراه برای انجام ارسال پیامک لحظه‌ای مبتنی بر مکان (در حال حاضر اپراتور همراه اول در مقایسه با سایر اپراتورها، بیشترین تعداد مشترک را در اختیار دارد.)
  • امکان ارسال پیامک زنده، براساس موقعیت فعلی مشترکین همراه اول حاضر در یک محدوده مکانی خاص، بدون تأخیر زمانی

برای تهیه سامانه پیامک می توانید با مشاهده تعرفه ارسال پیامک نسبت به خرید سامانه پیامک از A-SMS.IR اقدام نمایید.

استفاده از این سرویس مبتنی بر سناریو طراحی شده از طرف کاربر می باشد. کاربر موقعیت مکانی مورد نظر را تعیین میکند و مشخص می کند در چه شعاعی از آن موقعیت مکانی ارسال انجام شود. بنابر این کاربر سامانه پیامک یکی از سه سناریو زیر و یکی از 4 شعاع محدوده را انتخاب می کند:

S1 - سناریو ورود به موقعیت مکانی: در این سناریو شماره تمام افرادی که در محدوده شعاع انتخابی وارد میشوند توسط سیستم اسکن شده و ارسال انجام میگیرد.

S2 - سناریو حضور در موقعیت مکانی: در این سناریو شماره تمام افرادی که در محدوده شعاع انتخابی حضوری حداقل 20 دقیقه ای دارند توسط سیستم اسکن شده و ارسال انجام میگیرد. این قابلیت به کاربر این امکان را میدهد که افراد ساکن در یک منطقه خاص را هدف تبلیغات خود قرار دهند.

S3 - سناریو خروج از موقعیت مکانی: در این سناریو شماره تمام افرادی که از محدوده شعاع انتخابی خارج میشوند توسط سیستم اسکن شده و ارسال انجام میگیرد.

R1 - شعاع کمتر از 500 متر از موقعیت مکانی

R2 - شعاع کمتر از 1000 متر از موقعیت مکانی

R3 - شعاع کمتر از 1500 متر از موقعیت مکانی

R4 - شعاع کمتر از 2000 متر از موقعیت مکانی

در سرویس ارسال پیامک مکان محور دو سناریو S1 و S2 بیشتر مورد توجه قرار دارد و این امکان را ویژه و خارق العاده میکند.

کاربرد های سرویس LBS همراه اول

دریافت مشاوره تخصصی برای تبلیغات

 

 

 

 

 

 

اولین حرف الفبای تبلیغات - سامانه پیام کوتاه آ-اس ام اس - به دوستان خود بگویید - Advertising By A SMS.IR

internet marketing